آنچه درباره گریل روغنی نمی دانید

گریل روغنی

هر ساله مقدار زیادی مواد غذایی سالم در سطح جهان تولید می شود و برای عرضه به بازارها وارد می گردند، مراحل مختلفی که این مواد طی می کنند تا به عنوان مصرف کننده به دست ما برسند خطرات زیادی را از سر آنها می گذراند، پس هنگاهی که این مواد مصرفی در آشپزخانه های خانگی وصنعتی به غذا و مشتقات آن تبدیل می شوند باید این ارزش فراوان را حفظ نمایند، از مراحل نگهداری گذشته طبخ اثر ویژه تری بر روی غذا دارد. گریل روغنی نقش مهمی در این فرآیند دارد.

گریل روغنی چیست؟

گریل روغنی وسیله ای  برای سرخ نمودن وتفت بهتر غذاها بدون ایجاد لایه های کربنی مضر و ایجاد پیوندهای شیمیایی خطرناک با کمک حرارت دهی ملایم و به دور از برخورد مستقیم آتش با مواد غذایی است.

گریل نمودن یکی از چند روش صحیح پخت سالم غذا است که می تواند طعم را هم زمان تحت تأثیر قرار داده و افراد را با مزه های خود غافل گیر نماید و انواع مواد غذایی گوشتی را با مغز پخت نمودن و سرخ کردن لایۀ رویی به طرز شگرفی خوشمزه نماید.گریل روغنی نیز یکی از انواع گریل ها به شمار می رود.

گریل روغنی چیست

گریل یا سرخ کردن

سالها پزشکان تأکید می کردند تا می توانید غذاها را بر روی آتش کباب نکرده ویا در روغن فراوان سرخ نکنید اما هیچ گاه راه حل مفیدی ارائه نشد تا زمانی که اجاق گریل روغنی به عرصۀ آشپزخانه های صنعتی راه پیدا نمود و مشکلات طبخ های قدیمی را مرتفع نمود و دری بروی پختی سالم تر را فراهم کرد.

گسترده شدن یکباره فست فودها و بالا رفتن انتظار پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز احتیاج به سیستم هایی با قدرت وتوان مضاعف را در این مراکز به شدت مورد لزوم قرار داد، سفارش تعداد بالای غذا توانست جایگاه اجاق گریل روغنی را تثبیت نموده و این دستگاه ها را به یکی از پر مصرف ترین اجزای آشپزخانه ها تبدیل نماید.

انواع مختلف گریل

گریل ها با انواع گوناگون به منظور پخت های مختلف تهیه وتولید می شوند تا در بازار جوابگوی نیازهای متفاوت گردند دسته ای از آنها برای تهیه غذاهای گوشتی بدون روغن مانند استیک ها ، همبرگر و… بوده وسوخت مصرفی وحرارت تولیدی آن ها از ذغال حاصل می شود ، اما دستۀ دیگر با نام اجاق گریل روغنی شناخته می شوند، برای طبخ غذا داخل آن ها از روغن استفاده می شود که سوسیس ها نمونه غذاهایی پخته شده با آن ها هستند، شما هرگز نمی توانید طعم یک غذای گریل شده را فراموش نمایید.

نمی شود یک فست فود را بدون اجاق گریل روغنی تصور نمود و بعد از آن انتظار داشت ساندویج های خوشمزه ای از همبرگرد ، سوسیس ، هات داگ و… را در اختیار مشتریان خود قرار دهد ، اگر شما به تهیۀ یک گریل با کیفیت اقدام کنید می توانید بر روی آن حتی در ساعات طولانی و پر رفت و آمد حساب ویژه باز کرده و بدون استراحت وخاموشی از صبح زود تا آخر شب از او انتظار فعالیتی خستگی ناپذیر و مضاعف را داشته باشید.

انواع مختلف گریل روغنی

 

 

 

 

اشتراک گذاری

سایر مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

مجموعه زرین با تكيه بر تجربه و دانش فني سعي بر اين دارد تا محصولاتي با كيفيت و قيمت مناسب را در راستاى طراحي و تجهيز آشپز خانه هاي صنعتي (رستوران،فست فود) وصنايع سرد و گرم را با كسب حداكثري رضايت مشتريان ، توليد و عرضه نمايد. 

شعبۀ 1

شعبۀ 2

دسترسی سریع

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر