توصیه های کاربردی برای راه اندازی کافی شاپ

راه اندازی کافی شاپ

در دنیای امروزی، افراد مختلف از وقت گذرانی در کافه‌های دنج و آرام لذت می‌برند و خستگی‌ها و دغدغه‌های خود را با نوشیدن یک نوشیدنی خوشمزه و گپ زدن با دوستان، کنار می‌گذارند. بنابر این راه اندازی کافی شاپ می تواند یک گزینه جذاب برای آغاز کسب و کار به شمار رود.

انتخاب نوع و تم کافی شاپ

اولین گام برای راه اندازی کافی شاپ، انتخاب نوع و تم کافی شاپ است. شما باید در این مرحله، نوع کافه و خدماتی که قرار است ارائه دهید را مشخص نمایید. پیش از راه اندازی کافی شاپ، شما باید خدمات اصلی را تعیین کنید. مثلاً برخی کافه ها فقط نوشیدنی به مشتری ها ارائه می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم خلاق باشید و کافی شاپ خود را متمایز طراحی کنید.

انتخاب اسم کافی شاپ

انتخاب یک اسم مناسب برای کافه، نقش مهمی در روند راه اندازی کافی شاپ دارد. قبل از راه اندازی کافی شاپ تان باید یک نام خوب برای آن پیدا کنید. اگر کمی فکر کنید، می‌بینید که همه کافه‌های معروف، نام جذابی دارند. نام کافه شما باید بر سر زبان‌ها بیفتد. سعی کنید یک اسم کوتاه و جالب انتخاب کنید.!

هزینه‌های راه اندازی کافی شاپ

هزینه‌های راه اندازی کافی شاپ

کافه ها معمولاً سودآور هستند و درآمد خوبی برای شما ایجاد می‌کنند، اما در ابتدای کار، شما باید هزینه‌های کافه را از جیب خودتان برای راه اندازی کافی شاپ پرداخت کنید. شما باید برای خرید یا اجاره محل کافه، خرید لوازم و تجهیزات، خرید عناصر دکوری، خرید مواد اولیه، تبلیغات و بازاریابی و بسیاری از چیزهای دیگر هزینه کنید.

انتخاب محل کافی شاپ

این که کافی شاپ شما در کدام نقطه شهر واقع است، روی جذب مشتری تأثیر زیادی می‌گذارد. معمولاً مناطق پر رفت و آمد، بهترین مکان‌ها برای راه اندازی کافی شاپ هستند.

سعی کنید کافی شاپ خود را در کنار مراکز خرید، نزدیک پارک‌ها، کنار کتابخانه و این گونه مکان‌ها راه اندازی کنید

تجهیزات لازم برای کافی شاپ

تجهیزات لازم برای کافی شاپ، شامل وسایل پذیرایی و لوازم دکوری است. داشتن کتری برقی بزرگ، قهوه ساز، ماکرویو، گوشت کوب الکتریکی، لوازم پذیرایی و آبمیوه ساز برای راه اندازی کافی شاپ لازم است. در رابطه با انتخاب و خرید میز و صندلی‌ها در کنار زیبایی به‌راحتی هم توجه کنید. مشتری‌های شما باید در حین نشستن روی صندلی‌ها راحت باشند.

طراحی داخلی کافی شاپ

طراحی داخلی، اهمیت زیادی در جلب مشتری دارد. از این رو باید آن را با دقت انجام دهید. سعی کنید برای رفع سردرگمی، ابتدا تم کافه و سلیقه مشتری‌های هدف را در نظر بگیرید. ورودی کافه خود را طوری طراحی کنید که زیبا و دعوت کننده باشد. طراحی تابلو، نورپردازی فضا و هارمونی رنگ‌های مورد استفاده نیز اهمیت زیادی در راه اندازی کافی شاپ دارد

طراحی منوی کافی شاپ

شما باید برای تنظیم و طراحی منو در فرآیند راه اندازی یک کافی شاپ موفق به این فکر کنید که قرار است چه چیزهایی سرو کنید. سعی کنید گزینه‌هایی را که واقعاً قادر به ارائه‌شان نیستید را بی‌جهت در منو نیاورید، زیرا مشتری ها با انتخاب آن‌ها و متوجه شدن این که نمی‌توانید تهیه‌شان کنید، احساس نارضایتی خواهند کرد.

 

اشتراک گذاری

سایر مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

مجموعه زرین با تكيه بر تجربه و دانش فني سعي بر اين دارد تا محصولاتي با كيفيت و قيمت مناسب را در راستاى طراحي و تجهيز آشپز خانه هاي صنعتي (رستوران،فست فود) وصنايع سرد و گرم را با كسب حداكثري رضايت مشتريان ، توليد و عرضه نمايد. 

شعبۀ 1

شعبۀ 2

دسترسی سریع

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر