معرفی مهمترین کارایی های وسایل جدید برقی آشپزخانه

معرفی مهمترین کارایی های وسایل جدید برقی آشپزخانه

نسل جدید وسایل جدید برقی آشپزخانه دارای تکنولوژی های جدید و کارآمد می‌باشند.

این فن آوری های جدید موجب صرفه‌جویی در انرژی، ایجاد آرامش در مصرف کننده، کنترل وسایل از فواصل دور و فواید دیگر هستند که کیفیت زندگی را به مراتب از گذشته بالاتر برده اند.

کاربرد وای فای در وسایل جدید برقی آشپزخانه

وسایل برقی جدید دارای فن آوری هستند که به سیستم وای فای خانه وصل می‌شوند. این سیستم، این امکان را فراهم می‌آورد تا با نصب اپلیکیشن و نرم افزار مربوطه، دستگاه را از راه دور و یا حتی در بیرون از منزل کنترل کنید.

بسیاری از قهوه سازها، آرام پزها، ماشین‌های لباس شویی، یخچال‌ها و غیره دارای سیستم وای فای هستند.

در واقع این وسایل با ادغام راحتی و عملکرد بالا، کاری فراتر از شست و شو، پخت و پز و … انجام می‌دهند.

تأثیرات اتصال وسایل جدید برقی آشپزخانه به وای فای عبارت است از :

  • دسترسی هوشمندانه به دستگاه‌ها

با استفاده از برنامه چند منظوره در گوشی‌های همراه، در هر لحظه و هر مکانی که قرار دارید، می‌توانید لوازم برقی آشپزخانه را کنترل کنید.

برای مثال هنگامی که در راه منزل هستید می‌توانید برنامه شستشوی ماشین لباسشویی را تغییر دهید، حواستان به مواد غذایی درون یخچال باشد یا می‌توانید دمای ماگروفر را از داخل پذیرایی تغییر دهید.

  • سازگاری هوشمند با تغییرات زندگی

لوازم خانگی هوشمند برای بهبود زندگی‌های پر دغدغه امروزه، بیش از انتظار عمل می‌کند. برای مثال به شما برای پخت یک غذای جدید با مواد موجود در یخچال و فریزر کمک می‌کند.

  • عیب‌یابی هوشمند و مطلع سازی شما

درصورتی که هر یک از وسایل برقی دارای مشکل شد، با دسترسی به عیب یابی هوشمند قادر خواهید بود به صورت فوری مشکل به وجود آمده را تشخیص و حل کنید.

لوازمی که دچار مشکل شده اند به وسیله وای فای به برنامه نصب شده بر روی گوشی شما پیام ارسال می‌کند تا شما را متوجه مشکل خود کنند و راه کارهای فوری ارائه دهند.

  • فناوری شبکه هوشمند

بعضی از لوازم برقی هوشمند، به شکلی طراحی شده اند که اگر میزان مصرف برق در منطقه زندگی شما کاهش پیدا کرد، بتوانند با سطح انرژی کمتری که در حال حاضر دراختیارشان است به فعالیت خود ادامه دهند.

دیگر کارایی های لوازم جدید برقی آشپزخانه:

  • یخچال‌های جدید هوشمند

یخچال‌های جدید این قابلیت را دارند تا هنگامی که درب یخچال بسته است از مواد درون یخچال عکس بگیرند.

حال هر زمانی که بخواهید از محتویات داخل یخچال آگاه شوید می‌توانید این عکس‌ها را در گوشی هوشمند خود مشاهده کنید.

پیش‌بینی می‌شود در آینده نزدیک یخچال‌ها قادر هستند به شما بگویند که چه مدتی است میوه‌ها را در یخچال نگه داشته اید یا چه قدر زمان تا از بین رفتن سبزی‌ها باقی مانده است.

  • پریزهای هوشمند آشپزخانه

ممکن است هنگامی که چراغ‌های اتاقتان را خاموش کردید، یادتان بیاید که ماشین لباسشویی را روشن گذاشته اید، به وسیله برنامه پریز هوشمند که بر روی اپلیکیشن گوشیتان نصب شده است، می‌توانید بدون خارج شدن از اتاق و راه رفتن در تاریکی خانه، ماشین لباسشویی را کنترل و خاموش کنید.

  • پریز هوشمند

امروزه فقط هنگامی که دو شاخه دستگاه درون خروجی برق، قرار گیرد جریان الکتریسیته را وصل و ارسال می‌شود.

با این فن آوری حتی اگر انگشت فرزند کوچکتان درون پریزهای جدید قرار بگیرد، هیچ جریان برقی به آن وصل نخواهد شد.

همچنین این پریزها این امکان را به وجود آورده اند که اگر دود یا گازی در منزل بپیچد، صاحب خانه را از آن آگاه کنند تا اقدامات لازم را پیش از آنکه کسی دچار آسیبی شود انجام دهد.

  • لباسشویی‌های دوقلوی جدید

در بعضی از لباسشویی‌های دو قلوی جدید، یک لباسشویی کوچک در مجموعه لباسشویی بزرگ‌تر قرار گرفته است ولی در کل به شکل یک دستگاه واحد دیده می‌شوند.

در این سیستم برای شست و شوی تعداد کمی لباس، نیاز نیست لباسشویی را به طور کامل روشن کنید، تنها با روشن کردن لباسشوی کوچک لباس‌ها را با صرف انرژی می‌شویید.

  • وسایل برقی می‌توانند خود را تعمیر کنند.

وسایل برقی با تکنولوژی های جدید قادر هستند، هنگام تعمیر با متخصصین و تکنسین‌های فنی خود، در ارتباط با قسمت‌هایی که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند ارتباط برقرار کنند.

  • کنترل وسایل برقی با صوت

سیستم های برقی که دارای فن آوری های جدید هستند به صوت شما حساس‌اند. شما قادر خواهید بود وسایل جدید برقی آشپزخانه را با صدای خود کنترل کنید و اجازه فعال شدن به آن‌ها را بدهید.

اشتراک گذاری

سایر مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

مجموعه زرین با تكيه بر تجربه و دانش فني سعي بر اين دارد تا محصولاتي با كيفيت و قيمت مناسب را در راستاى طراحي و تجهيز آشپز خانه هاي صنعتي (رستوران،فست فود) وصنايع سرد و گرم را با كسب حداكثري رضايت مشتريان ، توليد و عرضه نمايد. 

شعبۀ 1

شعبۀ 2

دسترسی سریع

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر