نکات قابل اهمیت درباره آبسردکن استیل

آبسردکن استیل

آبسردکن استیل مناسب برای استفاده در محیط های پر جمعیت است. این آبسردکن ها در جاهایی که تعداد بیشتر از 200 نفر حضور دارند استفاده می شود.

ما نیز اغلب این آبسردکن ها را در کنار خیابان، پارک، مسجد، مدرسه و همچنین جاهایی که دارای جمعیت بالایی هستند دیده ایم. در ساخت آبسردکن استیل معمولاً از کمپرسور قدرتمند استفاده می شود تا در صورت استفاده ی زیاد از آن بتواند به خوبی آب را سرد کرده و در اختیار مردم قرار دهد.

هر چه جمعیت مکان مورد استفاده آن بیشتر باشد باید از آبسردکن استیل با تعداد شیر بیشتری استفاده کرد تا به خوبی جوابگوی نیازهای مکان مورد استفاده باشد. این آبسردکن ها به دلیل اینکه معمولاً در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار می گیرند، از استیل ساخته می شوند تا از هرگونه زنگ زدگی آن‌ها جلوگیری شود.

اجزا و اتصالات آبسردکن استیل

آبسردکن استیل معمولاً به صورت مستقیم به آب شهری وصل می شود و دارای مخزن خاصی نیستند. این آبسردکن ها دارای یک محل برای ورود آب و یک محل برای خروجی آب هستند که معمولاً به فاضلاب شهری متصل می شود.

همچنین آبسردکن استیل صنعتی دارای یک درپوش تخلیه در زیر مخزن هستند که در صورت استفاده نکردن از آبسردکن می توان از این طریق آن را تخلیه کرد.

در ساخت آبسردکن استیل معمولاً از یک کمپرسور کولر گازی و یک کندانسور فن دار با قدرت مناسب استفاده می شود تا عمل خنک کردن آب را به خوبی انجام دهد و در صورت استفاده زیاد کم نیاورد.

انواع آبسردکن استیل

انواع آبسردکن استیل

آبسردکن های صنعتی به طور معمول فقط از لحاظ تعداد شیرها با هم تفاوت دارند و به آبسردکن تک شیر، دو شیر، سه شیر و چهار شیر تقسیم بندی می شوند. با توجه به ازدحام و شلوغی محل مورد استفاده ی آبسردکن استیل نوع مورد استفاده ی آن تعیین می شود. مثلاً برای محیط های بسیار شلوغ استفاده از آبسردکن چهار شیره استیل رایج تر است تا بتواند به خوبی آب خنک را برای افراد آن جا تأمین کند.

برای محل هایی که زیاد شلوغ نیستند و افراد کمی از آبسردکن استفاده می کنند، استفاده از نوع تک شیر یا دو شیر هم می تواند پاسخگوی نیاز آنجا باشد.

مزایای آبسردکن استیل

استفاده از آبسردکن استیل مزایای زیادی دارد که به چند مورد از آن‌ها در این قسمت می پردازیم:

  1. شاید مهم ترین مزیت این نوع آبسردکن ها این است که می توانند به خوبی مقدار زیادی آب را در مدت زمان کمتری به خوبی خنک کنند و در اختیار مردم قرار دهند. این موضوع باعث می شود این نوع آبسردکن مناسب ترین گزینه برای مکان های شلوغ تر باشد.
  2. از دیگر مزایای آبسردکن استیل این است که به دلیل استفاده از استیل در بدنه ی آن دچار زنگ زدگی نمی شود.
  3. دیگر مزیت این نوع آبسردکن این است که به صورت مستقیم به آب شهری وصل می شود. چون نگه داشتن آب در داخل مخزن ممکن است باعث عوض شدن طعم و بوی آب شود.

مزایای آبسردکن استیل

 

اشتراک گذاری

سایر مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

مجموعه زرین با تكيه بر تجربه و دانش فني سعي بر اين دارد تا محصولاتي با كيفيت و قيمت مناسب را در راستاى طراحي و تجهيز آشپز خانه هاي صنعتي (رستوران،فست فود) وصنايع سرد و گرم را با كسب حداكثري رضايت مشتريان ، توليد و عرضه نمايد. 

شعبۀ 1

شعبۀ 2

دسترسی سریع

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر