همه چیز در رابطه با دستگاه شربت سرد کن

دستگاه شربت سرد کن براس

یک روز گرم تابستانی در حال عبور از خیابان هستید و احساس می‌کنید که در اثر شدت گرما سرتان گیج می‌رود. ممکن است چشمتان به بستنی فروشی و یا آبمیوه فروشی بخورد. مغازه دار از دستگاه شربت سرد کن برای شما یک لیوان نوشیدنی سرد یا یخ در بهشت تهیه می‌کند و به شما می‌دهد.

دستگاه شربت سرد کن که یکی از تجهیزات برودتی مهم می باشد، تقریبا در تمامی رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها، سفره خانه‌ها، آبمیوه فروشی‌ها و بستنی فروشی‌ها و دیگر مکان‌ها ممکن است وجود داشته باشد. این دستگاه یکی از اصلی‌ترین دستگاه‌های تهیه نوشیدنی در کافی شاپ هاست. که در مدل‌های مختلفی وجود دارد.

دستگاه شربت سرد کن از چه اجزایی تشکیل شده است؟

این دستگاه دو قسمت اصلی دارد. بدنه و قسمت سرد‌کننده. محتویات داخل مخزن ریخته می‌شود. حتی می‌توانید نوشیدنی‌هایی با تیکه‌های یخ که مزه‌ی تگری دارد را با استفاده از این دستگاه بنوشید.

دستگاه شربت سرد کن براس

این نوع دستگاه شربت سردکن در مدل‌های مختلفی وجود دارد:

  • مدل‌های یک مخزنه
  • دو مخزنه
  • سه مخزنه

دستگاه شربت سرد کن براس

مدل‌های شربت سرد کن براس یک مخزنه در دو مدل به فروش می‌رسند.

  • مدل خمره دار
  • مدل مخزن دار

مدل دو مخزنه و سه مخزنه دارای همزن نیز می‌باشند. لازم است که خدمتتان یاد‌آوری کنیم که علاوه بر همزن دار بودن، این مدل‌ها دارای فواره نیز می‌باشند.

مدل‌های همزن دار برای نگهداری از شربت‌هایی مانند شربت خاکشیر بکار می‌رود.

  • برای شربت‌هایی که دارای دانه‌های ریزی هستند نیز به کار می‌رود، همانند شربت تخم شربتی.
  • در این مدل‌ها چرخش همزن باعث نگهداری شربت می‌شود.
  • شربت ساز‌های بدون همزن، برای شربت‌هایی که تخم ندارند، بسیار مناسب می‌باشند.

جنس بدنه‌ی دستگاه شربت سرد کن براس از چه جنسی است؟

بدنه‌ی این دستگاه شربت سرد کن از جنس استیل بوده و مطابق با استاندارد‌ها و دستور العمل‌هایی که اداره بهداشت داده است، ساخته و مونتاژ شده است. صدای موتور و صدای همزن این مدل از شربت سرد کن‌‌ها بسیار کم صداست. و برای کاربران مزاحمتی ایجاد نمی‌نماید.

گنجایش دستگاه شربت سرد کن چقدر می‌باشد؟

دستگاه شربت سرد کن به طور متوسط گنجایشی در حدود 12 لیتر دارد. و نوع خمره‌ای این دستگاه دارای گنجایش 19 لیتری است. همچنین این شربت سازها توسط توسط گاز فریون R134 a خنک می‌شوند.

دستگاه شربت ساز

دستگاه شربت سرد کن تک مخزن

برخی مواقع نیازی نیست که حتما شربت سرد کن دو مخزنه تهیه کنید. گاهی اوقات با شربت سرد کن تک مخزنه کارتان راه می‌افتد.

ویژگی‌های شربت سرد کن تک مخزنه سنوکتل

جنس بدنه‌ی این دستگاه از استیل می‌باشد. و قدرت موتور آن 1.5 اسب بخار است. ابعاد آن 640*430*230 میلی متر می‌باشد. این دستگاه شربت ساز دارای یک مخزن می‌باشد. وزن این دستگاه 20 کیلو گرم است. توان این دستگاه 70 وات می‌باشد و دارای گنجایش 12 لیتری است. به عبارتی 12 لیتر مایع درون دستگاه جای می‌گیرد. در دمای 50 درجه نیز این دستگاه کار می‌کند. دارای دوام و کیفیت بسیار خوبی می ‌باشد. و همچنین قیمت آن نیز مناسب است. به طور کلی شربت سرد کن‌‌های تک مخزنه ارزان‌تر از دو مخزنه و سه مخزنه است. برای آموزشگاه‌ها و مکان عمومی کم تردد این دستگاه بسیار مناسب است.

خب ما دو مدل دستگاه شربت سرد کن را خدمتتان معرفی نمودیم. بسته به نیاز و سلیقه‌ی خود می‌توانید از این دو مدل پر معروف یکی را تهیه کنید.

اشتراک گذاری

سایر مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

مجموعه زرین با تكيه بر تجربه و دانش فني سعي بر اين دارد تا محصولاتي با كيفيت و قيمت مناسب را در راستاى طراحي و تجهيز آشپز خانه هاي صنعتي (رستوران،فست فود) وصنايع سرد و گرم را با كسب حداكثري رضايت مشتريان ، توليد و عرضه نمايد. 

شعبۀ 1

شعبۀ 2

دسترسی سریع

طراحی سایت توسط دیجیتال مارکتینگ مای کاستومر